BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 5122382
nr 512 2382
Ampel
Empirestil, höjd: ca 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 3 mars 2008
kl 16:30:06
450 kr
500 kr